Alle producten
-
Gegalvaniseerde stalen vierkante buis
-
Rechthoekige stalen buis
-
Naadloze koolstofstalen buis
-
Koolstofstalen spoel
-
Koolstofstaal Ronde Bar
-
Hoekbalk van koolstofstaal
-
C-kanaal stalen balk
-
H-vormige stalen balk
-
Gelaste Koolstofstaalpijp
-
De Buis van het precisieKoolstofstaal
-
Gegalvaniseerde Koolstofstaalpijp
-
Koolstofstaalblad
-
Koolstofstaalprofiel
-
Koolstofstaal Vlakke Bar
-
De buis van de aluminiumlegering
-
JackGoede leverancier voor staalmateriaal
zoekwoorden [ galvanized steel square pipe ] bij elkaar passen 98 producten.
De Olieleiding galvaniseerde Vierkante Staalbuisleidingen ISO9001 voor Industrieel Gebruik
| Toepassing: | De pijp van het landbouwmateriaal, de pijp van het water en van het gas, de pijp van de broeikas, de |
|---|---|
| Certificaat: | CE, BIB, JIS, ISO9001 |
| Vorm: | Vierkant |
EN10025 Gegalvaniseerde koolstofstalen buis 20 mm
| Sollicitatie: | Boiler/Boor/Vloeistof/Vloeistof/Gas/de Pijp van Hydralic/van de Olie/van de Structuur |
|---|---|
| Oppervlakte behandeling: | Gegalvaniseerd, of customerized |
| Sectievorm: | Rechthoekige Roud/Vierkant |
Q235B de gegalvaniseerde staalpijp dreef Rechthoekige Metaalpijp 15mm voor Steigers uit
| Legering of niet: | Niet-gelegeerd, is legering |
|---|---|
| Techniek: | Uitgedreven ERW, Warmgewalst, Koudgetrokken, ERW en Warmgewalst/walsten/Warmgewalste/Koudgetrokken / |
| Oppervlaktebehandeling: | Gegalvaniseerd, zwarte, olie, Cement en Andere Behandeling, Verf |
API 5L het Naadloze Koolstofstaal van de Koolstofstaalpijp 16Mn om Buis
| Dikte: | 1 - 200 mm, 0,5 - 20 mm, 1,5 - 45 mm |
|---|---|
| Ranggroep: | A53-A369, Q195-Q345,10#-45#, ST35-ST52,16Mn |
| Speciale Pijp: | API Pipe, Dikke Muurpijp, andere |
400mm Koolstof om Staalbar voor het Machinaal bewerken en Bouw
| Verpakking: | standaard waterdicht pakket |
|---|---|
| Materiaal: | Koolstofstaal |
| Oppervlaktebehandeling: | Geen |
0,4 mm gelaste vierkante stalen buis STK400 koudgewalste vierkante buis
| Dikte: | 0.4 - 50 mm |
|---|---|
| Sollicitatie: | Voor de Vacuümcompressor van het verdampingssysteem |
| Legering of niet: | Is Legering |
St42 Gegalvaniseerde Koolstofstaalpijp 10mm voor Bouw Landbouwkas
| Sollicitatie: | Boiler/Boor/Vloeistof/Vloeistof/Gas/de Pijp van Hydralic/van de Olie/van de Structuur |
|---|---|
| Oppervlakte behandeling: | Gegalvaniseerd, of customerized |
| Sectievorm: | Rechthoekige Roud/Vierkant |
Hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Koolstofstaalpijp 1mm Buis voor Steiger
| Productnaam: | De Pijpgi van het hete Onderdompelings Gegalvaniseerde Staal Pijpgi Holle Pijp |
|---|---|
| Materiaal: | Q195/Q215/Q235/Q345 |
| Buitendiameter (ronde): | 1 - 1000 mm |
Q195 1.5mm Gegalvaniseerd API Carbon Steel Pipe Hot dompelden 20mm voor Steiger onder
| Productnaam: | De Pijpgi van het hete Onderdompelings Gegalvaniseerde Staal Pijpgi Holle Pijp |
|---|---|
| Materiaal: | Q195/Q215/Q235/Q345 |
| Buitendiameter (ronde): | 1 - 1000 mm |
ERW 20mm de hete ondergedompelde gegalvaniseerde Rechthoekige Rechthoekige Buis van de Staalpijp Q195 60X40
| Dikte: | 0.4 - 35 mm, 0,2 - 20 mm, 0,5 - 3.0mm, 0.580mm, 0,5 - 60 mm |
|---|---|
| Legering of niet: | Niet-gelegeerd, is legering |
| Techniek: | Uitgedreven ERW, Warmgewalst, Koudgetrokken, ERW en Warmgewalst/walsten/Warmgewalste/Koudgetrokken / |

