Alle producten
-
Gegalvaniseerde stalen vierkante buis
-
Rechthoekige stalen buis
-
Naadloze koolstofstalen buis
-
Koolstofstalen spoel
-
Koolstofstaal Ronde Bar
-
Hoekbalk van koolstofstaal
-
C-kanaal stalen balk
-
H-vormige stalen balk
-
Gelaste Koolstofstaalpijp
-
De Buis van het precisieKoolstofstaal
-
Gegalvaniseerde Koolstofstaalpijp
-
Koolstofstaalblad
-
Koolstofstaalprofiel
-
Koolstofstaal Vlakke Bar
-
De buis van de aluminiumlegering
-
JackGoede leverancier voor staalmateriaal
zoekwoorden [ galvanized steel square pipe ] bij elkaar passen 98 producten.
25,4 mm spiraalgelaste koolstofstaalpijp A106-2006 voor aardgasoliepijpleiding
| Dikte: | 6 - 25,4 mm |
|---|---|
| Oppervlakte behandeling: | Het gegalvaniseerde, zwarte schilderen, customerized |
| Sectievorm: | Ronde/Vierkant/Rechthoekig/Oval.etc |
ASTM H-vormige stalen balk S235JR 21 mm gelaste H-balk voor de bouw
| Cijfer: | Q235B, SS400, Q345B, S235JR |
|---|---|
| Webdikte: | 516mm, 621mm, 100900mm |
| Standaard: | ASTM, JIS, EN, BS, DIN |
2 inch koolstofstaal platte staaf TA4 Astm A36 platte staaf voor hoepelijzer
| Standaard: | GB, JIS |
|---|---|
| Breedte: | 10mm1010mm of douane |
| Naam: | Koolstofstaal Vlakke Bar |
1000 mm Astm A53 buis A369 zwarte ERW stalen buis voor waterwerken
| Dikte: | 1 - 200 mm, 0,5 - 20 mm, 1,5 - 45 mm |
|---|---|
| Ranggroep: | A53-A369, Q195-Q345,10#-45#, ST35-ST52,16Mn |
| Speciale pijp: | API Pipe, Dikke Muurpijp, andere |
16Mn Koolstofstaalprofiel 0.7mm Koolstof Structureel Staalrang C
| Sollicitatie: | Ondersteunend systeem |
|---|---|
| Cijfer: | Q235/Q195 |
| Dikte: | 4.5mm tot 14.5mm, 4.512.5mm |
35 mm rechthoekige stalen buis Q235 Ss rechthoekige buis Carbon Black Iron
| Dikte: | 0.4 - 35 mm, 0,2 - 20 mm, 0,5 - 3.0mm, 0.580mm, 0,5 - 60 mm |
|---|---|
| Legering of niet: | Non-alloy, is Legering |
| Techniek: | Uitgedreven ERW, Warmgewalst, Koudgetrokken, ERW en Warmgewalst/walsten/Warmgewalste/Koudgetrokken / |
0,2 mm koolstofstalen rechthoekige buis A369 metalen rechthoekige buis
| Dikte: | 0.4 - 35 mm, 0,2 - 20 mm, 0,5 - 3.0mm, 0.580mm, 0,5 - 60 mm |
|---|---|
| Legering of niet: | Non-alloy, is Legering |
| Sectievorm: | Hol het gewichtsvierkant van de vierkant, Rechthoekig, Rond, Vierkant/Rechthoekig, vloeistaalpijp |
10 inch warmgewalste rechthoekige buis A106 gegalvaniseerde vierkante stalen buis
| Dikte: | 0.4 - 35 mm, 0,2 - 20 mm, 0,5 - 3.0mm, 0.580mm, 0,5 - 60 mm |
|---|---|
| Legering of niet: | Non-alloy, is Legering |
| Techniek: | Uitgedreven ERW, Warmgewalst, Koudgetrokken, ERW en Warmgewalst/walsten/Warmgewalste/Koudgetrokken / |
112m Lengte Rechthoekige EMT Steel Pipe 0.5mm voor Cliëntverzoek
| Techniek: | ERW/LSAW/SSAW |
|---|---|
| Einden: | Volslagen Afgeschuind Ingepast Gegroeft |
| Dikte: | 0.4 - 35 mm, 0,2 - 20 mm, 0,5 - 3.0mm, 0.580mm, 0,5 - 60 mm |
St37-52 Rechthoekige stalen buis buis gegalvaniseerd 0,5-80 mm dikte
| Speciale Pijp: | Dikke Muurpijp, EMT Pipe |
|---|---|
| Pakket: | Bundels/Pallet/Krat/Geval |
| Materiaal: | Q195/ Q215/Q235/Q345, Q235, SS400, Q195-Q345 20# SS400, St37-52 |

