Alle producten
-
Gegalvaniseerde stalen vierkante buis
-
Rechthoekige stalen buis
-
Naadloze koolstofstalen buis
-
Koolstofstalen spoel
-
Koolstofstaal Ronde Bar
-
Hoekbalk van koolstofstaal
-
C-kanaal stalen balk
-
H-vormige stalen balk
-
Gelaste Koolstofstaalpijp
-
De Buis van het precisieKoolstofstaal
-
Gegalvaniseerde Koolstofstaalpijp
-
Koolstofstaalblad
-
Koolstofstaalprofiel
-
Koolstofstaal Vlakke Bar
-
De buis van de aluminiumlegering
-
JackGoede leverancier voor staalmateriaal
zoekwoorden [ galvanized steel square pipe ] bij elkaar passen 98 producten.
SCH40 gegalvaniseerde vierkante buis 12 mm
| Sollicitatie: | Boiler/Boor/Vloeistof/Vloeistof/Gas/de Pijp van Hydralic/van de Olie/van de Structuur |
|---|---|
| Oppervlakte behandeling: | Gegalvaniseerd, of customerized |
| Sectievorm: | Rechthoekige Roud/Vierkant |
De hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Dikke Muur Q235B 1.5mm Gi van de Staalpijp voor Steiger
| Productnaam: | Hete de Pijpq235b 1.5mm Gi van het Verkoop Hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Staal Staalpijp voor |
|---|---|
| Materiaal: | Q195/Q215/Q235/Q345 |
| Buitendiameter (ronde): | 1 - 1000 mm |
Hete Ondergedompelde Gi Koolstof Gegalvaniseerde Staalpijp Q345 A36 voor Steiger
| Productnaam: | Hoog - de Pijpgi van het kwaliteits Hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Staal Staalpijp A36 voor St |
|---|---|
| Materiaal: | Q195/Q215/Q235/Q345 |
| Buitendiameter (ronde): | 1 - 1000 mm |
201 gegalvaniseerde stalen rechthoekige buis Q235B 316 80 mm voor onderhoud
| Dikte: | 0.4 - 35 mm, 0,2 - 20 mm, 0,5 - 3.0mm, 0.580mm, 0,5 - 60 mm |
|---|---|
| Legering of niet: | Non-alloy, is Legering |
| Techniek: | Uitgedreven ERW, Warmgewalst, Koudgetrokken, ERW en Warmgewalst/walsten/Warmgewalste/Koudgetrokken / |
Gegalvaniseerde de legering bedekte Vierkante Staalbuis 75x75x1mm A36- met een laagOndergedompeld Heet
| Productnaam: | Buis 75x75x1mm van het goede kwaliteits hete ondergedompelde gegalvaniseerde staal vierkante het sta |
|---|---|
| Materiaal: | Q195/Q215/Q235/Q345 |
| Techniek: | ERW, Warmgewalste, Koudgetrokken, gelaste Koudgewalste pijp, |
30 mm 16 Gauge gegalvaniseerde stalen buis A513-2007 met hoeveelheidsgarantie
| Dikte: | 0.5 - 20 mm |
|---|---|
| Sollicitatie: | Structuurpijp |
| Oppervlakte behandeling: | Gegalvaniseerd |
A53 3 inch vierkante buis 7 mm thermisch verzinkte vierkante stalen buis
| Standard2: | API 5L |
|---|---|
| Dikte: | 2 - 70 mm |
| Standaard: | ASTM |
4,5 mm H-vormige stalen balk Q215 gegalvaniseerde stalen H-balk voor magazijn
| Flensdikte: | 830mm |
|---|---|
| Dikte: | 4.570mm |
| Sollicitatie: | Bouw, de Structuurbouw, Brug |
Versatile gegalvaniseerde vierkant staalpijp 6.4M Voor verschillende industrieën
| Pakket: | Zeewaardig Standaardpakket |
|---|---|
| Toepassing: | De pijp van het landbouwmateriaal, de pijp van het water en van het gas, de pijp van de broeikas, de |
| Tolerantie: | ± 1% |
0.830mm de Gegalvaniseerde Vierkante Buis ASTM A106 ISO9001 6m van de Staalpijp
| Certificaat: | CE, BIB, JIS, ISO9001 |
|---|---|
| Toepassing: | De pijp van het landbouwmateriaal, de pijp van het water en van het gas, de pijp van de broeikas, de |
| Type: | PIJP |

