Alle producten
-
Gegalvaniseerde stalen vierkante buis
-
Rechthoekige stalen buis
-
Naadloze koolstofstalen buis
-
Koolstofstalen spoel
-
Koolstofstaal Ronde Bar
-
Hoekbalk van koolstofstaal
-
C-kanaal stalen balk
-
H-vormige stalen balk
-
Gelaste Koolstofstaalpijp
-
De Buis van het precisieKoolstofstaal
-
Gegalvaniseerde Koolstofstaalpijp
-
Koolstofstaalblad
-
Koolstofstaalprofiel
-
Koolstofstaal Vlakke Bar
-
De buis van de aluminiumlegering
-
JackGoede leverancier voor staalmateriaal
zoekwoorden [ galvanized steel square pipe ] bij elkaar passen 98 producten.
12CrMo zwarte koolstofstalen buis 5 mm koudgewalste stalen buis
| Standard2: | API 5L |
|---|---|
| Dikte: | 2 - 70 mm |
| Standaard: | ASTM |
ST37 A106 Naadloze buis 1020 4 mm naadloze vierkante buis 4 mm
| Dikte: | 1 - 200 mm, 0,5 - 20 mm, 1,5 - 45 mm |
|---|---|
| Ranggroep: | A53-A369, Q195-Q345,10#-45#, ST35-ST52,16Mn |
| Speciale pijp: | API Pipe, Dikke Muurpijp, andere |
1cr5mo naadloze koolstofstalen buis 100 mm gegalvaniseerde buis gelast
| Dikte: | 6 - 25,4 mm, 0,5 - 20 mm |
|---|---|
| Oppervlakte behandeling: | Het gegalvaniseerde, zwarte schilderen |
| Sectievorm: | Ronde/Vierkant/Rechthoekig/Oval.etc |
A500 Gegalvaniseerde Rechthoekige Pijp 100X100mm Rechthoekige Buis 100X50
| Dikte: | 0.4 - 35 mm, 0,2 - 20 mm, 0,5 - 3.0mm, 0.580mm, 0,5 - 60 mm |
|---|---|
| Legering of niet: | Non-alloy, is Legering |
| Techniek: | Uitgedreven ERW, Warmgewalst, Koudgetrokken, ERW en Warmgewalst/walsten/Warmgewalste/Koudgetrokken / |
T6728-2002 Structuurstaalvorm 0,5 mm Aluminium H-balk Vierkant
| Webbreedte: | 50mm--300mm |
|---|---|
| Oppervlak: | Als eis van klanten, Zwarte diped heet gegalvaniseerd |
| Productnaam: | H Straal |
Q235 gegalvaniseerde H-balk 900 mm
| Webdikte: | 100900mm |
|---|---|
| Sollicitatie: | Bouw, de Structuurbouw, Brug |
| Lengte: | Vereiste klant, 6 m en 12m |
Q345B Stalen balkvormen 500 mm
| Dikte: | 50300mm, 4.570mm |
|---|---|
| Sollicitatie: | Bouw, de Structuurbouw, Brug, Stuctural-de Bouw |
| Lengte: | 612m |
60 mm gelaste koolstofstaalpijp 16Mn naadloze gelaste buis voor structuur
| Dikte: | 0.5 - 20 mm |
|---|---|
| Oppervlakte behandeling: | Het gegalvaniseerde, zwarte schilderen, customerized |
| Sectievorm: | Ronde/Rechthoekig/Vierkant |
9 mm koolstofstaalprofiel EN10219 lengte 5,8 m lasergesneden stalen plaat ASTM-norm
| Sollicitatie: | Ondersteunend systeem |
|---|---|
| Cijfer: | Q235/Q195 |
| Dikte: | 4.5mm tot 14.5mm, 4.512.5mm |
11 mm lasersnijdende staalplaat verzinkt G346 voor kas
| Sollicitatie: | Ondersteunend systeem |
|---|---|
| Cijfer: | Q235/Q195 |
| Dikte: | 4.5mm tot 14.5mm, 4.512.5mm |

