Alle producten
-
Gegalvaniseerde stalen vierkante buis
-
Rechthoekige stalen buis
-
Naadloze koolstofstalen buis
-
Koolstofstalen spoel
-
Koolstofstaal Ronde Bar
-
Hoekbalk van koolstofstaal
-
C-kanaal stalen balk
-
H-vormige stalen balk
-
Gelaste Koolstofstaalpijp
-
De Buis van het precisieKoolstofstaal
-
Gegalvaniseerde Koolstofstaalpijp
-
Koolstofstaalblad
-
Koolstofstaalprofiel
-
Koolstofstaal Vlakke Bar
-
De buis van de aluminiumlegering
-
JackGoede leverancier voor staalmateriaal
zoekwoorden [ galvanized steel square pipe ] bij elkaar passen 98 producten.
Hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Gi Staalpijp Q235B 1mm Dikte 1000mm
| Productnaam: | De pijpgi van het goede kwaliteits de hete ondergedompelde gegalvaniseerde staal dikte van de staalp |
|---|---|
| Materiaal: | Q195/Q215/Q235/Q345 |
| Buitendiameter (ronde): | 1 - 1000 mm |
Hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Gi S235JR 1mm van de Koolstofstaalpijp Dikte
| Productnaam: | De pijpgi van het goede kwaliteits de hete ondergedompelde gegalvaniseerde staal dikte van de staalp |
|---|---|
| Materiaal: | Q195/Q215/Q235/Q345 |
| Buitendiameter (ronde): | 1 - 1000 mm |
Sch40 gegalvaniseerde koolstofstalen buis 7 mm zwarte koolstofstalen buis
| Sollicitatie: | Boiler/Boor/Vloeistof/Vloeistof/Gas/de Pijp van Hydralic/van de Olie/van de Structuur |
|---|---|
| Oppervlakte behandeling: | Gegalvaniseerd, of customerized |
| Sectievorm: | Rechthoekige Roud/Vierkant |
2 mm lasgegalvaniseerde buis Q215
| Sollicitatie: | Boiler/Boor/Vloeistof/Vloeistof/Gas/de Pijp van Hydralic/van de Olie/van de Structuur |
|---|---|
| Oppervlakte behandeling: | Gegalvaniseerd, of customerized |
| Sectievorm: | Rechthoekige Roud/Vierkant |
A53 gegalvaniseerde koolstofstalen buis 50 mm gelaste stalen buis TB162-2006
| Oppervlakte behandeling: | Het gegalvaniseerde, zwarte schilderen, customerized |
|---|---|
| Legering of niet: | Legering |
| Sollicitatie: | Vloeibare Pijp, Structuurpijp, Gaspijp, waterpijp |
A106B gelaste koolstofstalen buis 80 mm gelaste zwarte stalen buis
| Sectievorm: | Ronde/Rechthoekig/Vierkant |
|---|---|
| Legering of niet: | Non-Alloy |
| Techniek: | Koudgetrokken ERW, Warmgewalst, SSAW |
ASTM 20 mm naadloze vierkante stalen buis Q275 40x40 vierkante buisolieoppervlak
| Dikte: | 1 - 1000 mm |
|---|---|
| Sollicitatie: | Structuurpijp |
| Oppervlakte behandeling: | Gegalvaniseerd, of customerized |
2mm Precisie Koolstofstaal Buis St37 Laag Koolstofstaal Pijp DIN Standaard
| Sollicitatie: | Structuurpijp, Hydraulische Pijp, Bouw, Vloeibare Pijp, Olieleiding |
|---|---|
| Standaard: | ASTM, DIN, GB, JIS, API |
| Dikte: | 2 - 50 mm, 0.1mm60mm, 1 - 8 mm |
Astm rechthoekige stalen buis A500 75 mm 40X20 rechthoekige buis
| Dikte: | 0.4 - 35 mm, 0,2 - 20 mm, 0,5 - 3.0mm, 0.580mm, 0,5 - 60 mm |
|---|---|
| Legering of niet: | Non-alloy, is Legering |
| Techniek: | Uitgedreven ERW, Warmgewalst, Koudgetrokken, ERW en Warmgewalst/walsten/Warmgewalste/Koudgetrokken / |
Q345 Rechthoekige stalen buis 16Mn Rechthoekige buis van koolstofstaal
| Techniek: | Uitgedreven ERW, Warmgewalst, Koudgetrokken, ERW en Warmgewalst/walsten/Warmgewalste/Koudgetrokken / |
|---|---|
| Toepassing: | De van de structuurpijp, Bouw of Bouw Structuurpijp, Vervoer, Boilerpijp, Boiler/Boor/Vloeistof/Vloe |
| Oppervlaktebehandeling: | Gegalvaniseerd, zwarte, olie, Cement en Andere Behandeling, Verf |

