Alle producten
-
Gegalvaniseerde stalen vierkante buis
-
Rechthoekige stalen buis
-
Naadloze koolstofstalen buis
-
Koolstofstalen spoel
-
Koolstofstaal Ronde Bar
-
Hoekbalk van koolstofstaal
-
C-kanaal stalen balk
-
H-vormige stalen balk
-
Gelaste Koolstofstaalpijp
-
De Buis van het precisieKoolstofstaal
-
Gegalvaniseerde Koolstofstaalpijp
-
Koolstofstaalblad
-
Koolstofstaalprofiel
-
Koolstofstaal Vlakke Bar
-
De buis van de aluminiumlegering
-
JackGoede leverancier voor staalmateriaal
zoekwoorden [ galvanized steel square pipe ] bij elkaar passen 98 producten.
1Cr17 gelaste koolstofstalen buis 10 mm
| Sectievorm: | Ronde/Vierkant/Rechthoekig/Oval.etc |
|---|---|
| Sollicitatie: | Vloeibare Pijp, Structuurpijp, Gaspijp, waterpijp, automobielpijp |
| Techniek: | Koudgewalste ERW, Warmgewalst, SSAW |
Pijp APL16Mn van het grotere Diameter de Gelaste Koolstofstaal Naadloos voor Oliepijpleiding
| Productnaam: | de spiraalvormige stapels van de staalpijp, Aardgasleiding |
|---|---|
| Buitendiameter (ronde): | 10 - 2850 mm, 219 - 2620 mm |
| Techniek: | Warmgewalst |
Q235B gelaste Koolstofstaalpijp 83mm voor Structuur
| Productnaam: | ERW Gelaste Staalpijp |
|---|---|
| Lengte: | 112m, 12m of aangepast |
| Materiaal: | Q195/Q215/Q235/Q345, roestvrij staal/koolstofstaal/legeringsstaal enz. |
ANSI150 Koolstofstaalprofiel Roestbestendigheid 20 mm lasersnijstaal
| Sollicitatie: | Ondersteunend systeem |
|---|---|
| Cijfer: | Q235/Q195 |
| Dikte: | 4.5mm tot 14.5mm, 4.512.5mm |
JIS H-vormige stalen balk 8 mm warmgewalst staal H-balk Q195 lassen
| Cijfer: | Q235B, SS400, Q345B |
|---|---|
| Standaard: | ASTM, JIS, EN, BS, DIN |
| Techniek: | Warmgewalst/Gelast |
12,5 mm lasergesneden roestvrij staal ST37 lengte 5 m Ss lasersnijden
| Toepassing: | Ondersteunend systeem |
|---|---|
| Rang: | Q235/Q195 |
| Dikte: | 4.5mm tot 14.5mm, 4.512.5mm |
Ss400 2 mm zacht staal platte staaf GB 1095 staal platte voorraad aangepaste service
| norm: | GB, JIS |
|---|---|
| Breedte: | 10mm1010mm of douane |
| Naam: | Platte staaf van koolstofstaal |
As36 Daksteunbalk 350mm 4 Inch H Balk Koudgewalst geolied
| Webbreedte: | 100mm~900mm |
|---|---|
| Productnaam: | H-straal |
| Materiaal: | Q235/Q235B/Q345/Q345B/SS400 |

