Alle producten
-
Gegalvaniseerde stalen vierkante buis
-
Rechthoekige stalen buis
-
Naadloze koolstofstalen buis
-
Koolstofstalen spoel
-
Koolstofstaal Ronde Bar
-
Hoekbalk van koolstofstaal
-
C-kanaal stalen balk
-
H-vormige stalen balk
-
Gelaste Koolstofstaalpijp
-
De Buis van het precisieKoolstofstaal
-
Gegalvaniseerde Koolstofstaalpijp
-
Koolstofstaalblad
-
Koolstofstaalprofiel
-
Koolstofstaal Vlakke Bar
-
De buis van de aluminiumlegering
-
JackGoede leverancier voor staalmateriaal
zoekwoorden [ galvanized steel square pipe ] bij elkaar passen 98 producten.
Laagdruk gegalvaniseerd stalen vierkant buis vloeistof buis met 6m lengte
| Lange: | 12M, 6m, 6.4M |
|---|---|
| Aflevering: | 10-15 dagen na Bevestigde Orde |
| Oppervlakte: | hete onderdompeling het galvaniseren |
Vierkant die van het hete Onderdompelings het Gegalvaniseerde Staal 0,8 - 30 Mm door buizen leiden
| Levering: | 10-15 dagen na Bevestigde Orde |
|---|---|
| Certificaat: | CE, BIB, JIS, ISO9001 |
| Vorm: | Vierkant |
Gegalvaniseerde het Staal Vierkante Pijp 12M van ASTM A213 For Industrial Use 0,8 Mm
| Lengte: | 12M, 6m, 6.4M |
|---|---|
| Materiaal: | Gegalvaniseerd staal |
| Toepassing: | De pijp van het landbouwmateriaal, de pijp van het water en van het gas, de pijp van de broeikas, de |
GB5310 gegalvaniseerde Staal Vierkante Pijp JIS ISO9001
| Levering: | 10-15 dagen na Bevestigde Orde |
|---|---|
| Lengte: | 12M, 6m, 6.4M |
| Dikte: | 0.8 - 30 mm |
12M lengte gegalvaniseerd stalen vierkant buis met CE-certificaat 0,8 - 30 mm dikte
| Pakket: | Zeewaardig Standaardpakket |
|---|---|
| Certificaat: | CE, BIB, JIS, ISO9001 |
| Tolerantie: | ± 1% |
Hete Onderdompeling die Staal Vierkante Pijp ASTM A335 voor Industrieel Gebruik galvaniseren
| Pakket: | Zeewaardig Standaardpakket |
|---|---|
| Levering: | 10-15 dagen na Bevestigde Orde |
| Type: | PIJP |
2.5mm Gegalvaniseerde de Koolstofbuis van Dippd 80x80 Q235B van de Staal Vierkante Pijp Hete
| Productnaam: | Hete Dippd Gegalvaniseerde Staal Vierkante Pijp 2.5mm het koolstofstaalbuis van 80x80 Q235B |
|---|---|
| Materiaal: | Q195/Q215/Q235/Q345 |
| Techniek: | ERW, Warmgewalste, Koudgetrokken, gelaste Koudgewalste pijp, |
Zwarte thermisch verzinkte stalen vierkante buis Q195 holle buisvormige stalen buis 1 mm
| Oppervlakte behandeling: | Gegalvaniseerd, of customerized, Zwarte Olieoppervlakte |
|---|---|
| Certificering: | CE,API,ISO |
| Legering of niet: | Non-Alloy |
Hete Dippd Gegalvaniseerde Staal Vierkante Pijp 2.75mm de Vierkante Buis van 30x30
| Toepassing: | Gaspijp |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Gegalvaniseerde, Zwarte Olieoppervlakte |
| Sectievorm: | Rechthoekige Roud/Vierkant |
Warmgewalste gegalvaniseerde stalen vierkante buis 2,2 mm 75x75 vierkante buis
| Dikte: | 0.8 - 2,2 mm |
|---|---|
| Sollicitatie: | Voor de Vacuümcompressor van het verdampingssysteem |
| Oppervlakte behandeling: | Gegalvaniseerd, of customerized |

