Alle producten
-
Gegalvaniseerde stalen vierkante buis
-
Rechthoekige stalen buis
-
Naadloze koolstofstalen buis
-
Koolstofstalen spoel
-
Koolstofstaal Ronde Bar
-
Hoekbalk van koolstofstaal
-
C-kanaal stalen balk
-
H-vormige stalen balk
-
Gelaste Koolstofstaalpijp
-
De Buis van het precisieKoolstofstaal
-
Gegalvaniseerde Koolstofstaalpijp
-
Koolstofstaalblad
-
Koolstofstaalprofiel
-
Koolstofstaal Vlakke Bar
-
De buis van de aluminiumlegering
-
JackGoede leverancier voor staalmateriaal
zoekwoorden [ galvanized steel square pipe ] bij elkaar passen 98 producten.
70 mm ASTM gegalvaniseerde stalen vierkante buis Q345 naadloze stalen buizen
| Standard2: | API 5L |
|---|---|
| Dikte: | 2 - 70 mm |
| Standaard: | ASTM |
Warmgewalste Gegalvaniseerde Staal Vierkante Pijp 40mm 3 Duim Vierkant Buizenstelsel
| Standard2: | API5L |
|---|---|
| Dikte: | 2 - 70 mm |
| norm: | ASTM |
Lage druk gegalvaniseerd staal vierkant vloeistofbuis systemen 0,8 - 30 mm
| Pakket: | Zeewaardig Standaardpakket |
|---|---|
| Aflevering: | 10-15 dagen na Bevestigde Orde |
| Certificaat: | CE, BIB, JIS, ISO9001 |
Vierkante Pijp ISO9001 ASTM A213 van het hete Onderdompelings de Gegalvaniseerde Staal
| Type: | PIJP |
|---|---|
| Pakket: | Zeewaardig Standaardpakket |
| Toepassing: | De pijp van het landbouwmateriaal, de pijp van het water en van het gas, de pijp van de broeikas, de |
Z60 Gegalvaniseerde Holle de Sectiebuis van de Staal Vierkante Pijp 50x50 SS400
| Productnaam: | De hete buis van de de pijp50x50 SS400 holle sectie van het verkoopz60 gegalvaniseerde staal vierkan |
|---|---|
| Materiaal: | Q195/Q215/Q235/Q345 |
| Techniek: | ERW, Warmgewalste, Koudgetrokken, gelaste Koudgewalste pijp, |
Vierkante Pijp van het hete Onderdompelings de Gegalvaniseerde Staal 0,8 - 30 de Tolerantie van Mm ±1%
| Pakket: | Zeewaardig Standaardpakket |
|---|---|
| Dikte: | 0.8 - 30 mm |
| Materiaal: | Gegalvaniseerd staal |
Vierkant Gegalvaniseerde Staal Structurele Pijp met 12M Length en ±1% Tolerantie
| Materiaal: | Gegalvaniseerd staal |
|---|---|
| Lengte: | 12M, 6m, 6.4M |
| Vorm: | Vierkant |
6m Gegalvaniseerde Staal Vierkante Pijp voor Meubilairbuis
| Materiaal: | Gegalvaniseerd staal |
|---|---|
| Type: | PIJP |
| Tolerantie: | ±1% |
6.4MGalvanized van de het Gas het Vierkante Pijp van het staalwater Zeewaardige Standaardpakket
| Pakket: | Zeewaardig Standaardpakket |
|---|---|
| Norm: | ASTM A106, ASTM A335, ASTM A213, JIS G3458, JISA3462, DIN17175, GB5310, GB9948, GB5310 |
| Certificaat: | CE, BIB, JIS, ISO9001 |
6.4M Galvanized Steel Square Buispijp ASTM A213 met Ce-Certificaat
| Tolerantie: | ±1% |
|---|---|
| Materiaal: | Gegalvaniseerd staal |
| Oppervlakte: | hete onderdompeling het galvaniseren |

